Netradiční setkání bikerů, kteří nepoužívají přehazovačku se uskuteční 28. října 2011 od 11:00 v Singltrek Centru v Novém Městě pod Smrkem. Lokalita nabízí přes 30km úžasných zábavných vlnitých a klikatých pěšinek projektovaných speciálně pro plynulou jízdu na horském kole a bez přehazovačky bude zábavy ještě více. Pro účast na akci včetně mistrovství není nutná oficiální registrace ani startovací poplatek, ale bylo by dobré dát vědět organizátorům, že plánujete přijet, aby orientačně věděli s kolika lidmi mají počítat.

V průběhu dne proběhne kompetitivní utkání na trati, ale jak je již zvykem akce, pokusíme se vmezeřit trochu závislosti na štěstí. Vypadá to, že odstartuje i několik cyklistů ze sousedních zemí jako Něměcko a Polsko, tak bude v zájmu Čechů, aby titul mistra nebyl odvezen za hranice nějakým cizincem!

Pokud jste tedy hrdí majitelé single-speedového kola nebo byste si jízdu na takovém kole chtěli vyzkoušet spolu s ostatními, neváhejte dorazit. Pro více informací se podívejte se na oficiální stránky http://ceskyss.blogspot.com a své dotazy směřujte na Coryho a Veroniku mcrss2011@gmail.com.