Máme pro vás poslední organizační informace před závodem.

Přihlášení na místě: přihlašovat na místě je stále možné, a to při prezentaci! Není tedy pravdou, že přihlásit se na dobříšský Krakatit již nelze, jak už jsme také od některých z vás zaslechli.

Prezentace: připomínáme, že prezentace bude otevřena v pátek od 18:30 do 21:00 a pak v sobotu od 7:00 do 10:00. Pouze a jen pro dětský závod platí prodloužená doba sobotní prezentace do 11:00. Prosím přijďte všichni včas, čím dřív, tím líp, nenechávejte svůj příchod na poslední chvíli. Doba konání prezentace bude z organizačních důvodů z naší strany zcela striktně dodržena.

Platby startovného: pokud jste předem přihlášení a platili jste startovné včas, tj. tak, aby dle propozic závodu byla platba připsána na náš účet nejpozději 1. 8. (u bezhotovostních plateb), pak byste se měli najít v seznamu přihlášených a u vašeho jména by měl být uveden status „zaplaceno“. Kdo nezaplatil vůbec nebo zaplatil snížené startovné pozdě, má u svého jména stále statut „v procesu“. Tito závodníci budou tedy platit startovné na místě, případně budou opět dle pravidel závodu doplácet startovné na úroveň nesníženého startovného, tj. 500 Kč (u hlavního závodu).

Příjezd na Dobříš: přijedete-li na závod autem, předpokládáme, že většina z vás ano, může se vám hodit tato mapa. Maximálně prosím využijte kapacity připraveného parkoviště, které je pouze cca 150 metrů od zázemí závodu. Na parkoviště vás zavedou ze všech příjezdových směrů černé šipky na bílém podkladu s nápisem MTB – dbejte, prosíme, pokynů pořadatelů, kteří budou parkování řídit.

Služby pro závodníky v areálu závodu: jako obvykle je pro vás připraven předstartovní servis vašich kol zajišťovaný cykloshopem Kola Beran, úschovna kol, sprchy, mytí kol, občerstvení s širokým sortimentem a další. Samozřejmostí je jedno pivo/limo a jídlo pro závodníky v rámci startovného zdarma po dojezdu závodu. Jídlo zdarma letos opět zajišťuje dobříšská restaurace Slovanka. Vybírat budete moci opět z těchto mňamek: 1) tradiční hovězí guláš s chlebem, 2) karbanátek s br. salátem, 3) těstovinový salát se zeleninou a kuřecím masem a 4) zeleninové rizoto se sýrem. Pátou položkou na zítřejším meníčku potom bude oblíbená dobříšská lahůdka paní Jarky v podobě bavorských vdolečků podávaných s bílou kávičkou!

To je asi předpokládáme z těch nejdůležitějších věcí vše. Těšíme se na Vás v sobotu na startu závodu!

Pořadatelský tým dobříšského Krakatitu

Zpět na hlavní stránku