6. ročník dobříšského Krakatitu je za námi. Díky dešťům v minulých dnech a týdnech jste mnozí z vás včera podle svých slov absolvovali jeden z nejtěžších závodů vůbec. Všudypřítomné bahno a voda odvedly v tomto směru opravdu mistrovské dílo. V kombinaci s nelehkým místním terénem a náročným profilem obou tratí to byl opravdu nemilosrdný bikový koktejl. Všem bez rozdílu, kdo jste se vůbec postavili na start, patří velký obdiv.

Výsledky najdete tradičně na stránkách firmy Sportsoft. Obrazová dokumentace bude již brzy k dispozici na stránkách fotokocian a ktfoto. Odkazy na další galerie budeme postupně přidávat zde. Zpracování tradičního videoreportu od kluků ze Zima video bude k mání až za několik dnů. Sestříhat „kilometry“ záznamů, které se natočily z několika kamer rozmístěných po trati, chce přeci jen svůj čas. Pokud vše dopadne, jak je předběžně dohodnuto, bude také zvěřejněna krátká reportáž do pořadu Spurt na ČT4. Za své si to vzal jeden z moderátorů včerejší akce – Ivan Mejtský.

Nás pořadatele nyní čeká úklid zazemí, tratí a řada administrativy. Pro nás to tedy ještě úplně nekončí, ale to hlavní, samotný závod, již je za námi také. Velmi si vážíme vašich pochvalných komentářů v našem fóru i na jiných webech. To je hlavním motorem našeho snažení. Kritiku si ale samozřejmě se zájmem čteme také :-)

Přejeme vám hodně pohody do zbytku sezóny a hlavně… sušší tratě.

Pořadatelský tým dobříšského Krakatitu

Zpět na hlavní stránku